Skip to content Skip to footer
Kilka słów o nas

Pasja i miłość do natury

Stajnia Sabała to miejsce, które powstało z pasji i miłości do natury – dla tych, którzy kochają przyrodę oraz chcą w wyjątkowy i aktywny sposób spędzać każdą wolną chwilę.

Bajkowe Wzgórze zbudowane jest z marzeń. Marzeń małej dziewczynki o koniach i zwierzętach. Dziewczynki, która marzyła o ludziach, którzy będą z nią współdzielić czas w tej pięknej przestrzeni. Teraz kobiety, która pragnie w cudownym towarzystwie usiąść i wypić kawę z ludźmi, którzy tak jak ona zapomną, co to pędzący czas, jeżdżąc konno patrząc na góry, pojąc  herbatę.

nasza historia

30 lat doświadczenia

Historia naszej stajni jest określona na 30 lat doświadczenia w hodowli koni.  Wpierw były to głowie konie rasy małopolskiej, a na dzień dzisiejszy śląskiej oraz P.R.E. Chodź konie gościły w naszym rodzie od pokoleń, pomagały w codziennym życiu i były członkami rodziny. 30lat temu mój ojciec Wojciech Bobak rozszerzył koniarstwo i zaczął hodowle koni. 3 lata temu zajęłam się tym osobiście. Nazywam się Iwona Handzel-Bobak i z całym swoim sercem oraz zaangażowaniem pragnę Was zaprosić do naszego małego świata, gdzie możecie spotkać się z naszymi końmi. Skorzystaj z oferty, a my gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. 

Stajnia Sabała

Chciałbyś kupić konia z naszej hodowli? Skontaktuj się z nami!

Opinie

Co nasi Klienci mówią?

Bardzo duży obszar, kilka wybiegów, pastwisk, zaplecze, stajnie. Wszystko w spokojnym miejscu. Trudno załapać się na naukę jazdy, bo zainteresowanych sporo. Wielu instruktorów, każdy fachowy. Można przyjść też na spacer pooglądać koniki.

Jan Kowalski

Zakopane

Stajnia Sabała to wspaniałe miejsce do nauki jazdy na koniu! Krajobraz na Tatry i zwierzęta są niesamowite. Trenerzy są pasjonatami swoich zwierząt. Nie mogę się doczekać kolejnej lekcji!

Ilona Walczyk

Warszawa

Bardzo dobra stajnia, widać ciągle się rozwija, pojawiają się nowe konie. Jeździmy u Pani Iwony i gorąco polecamy. Moja córka bardzo się otworzyła i zrobiła duży postęp w jeździe. Zawsze wraca z uśmiechem na twarzy, a to dla mnie najważniejsze 🙂

Kacper Dyziak

Chochołów